Philips Lighting przeprowadza rebranding rodziny opraw LED – Ledinaire i wdraża je do swojej oferty - OPRAWY LEDOWE - OPRAWY LED - PHILIPS LIGHTING - PHILIPS LEDINAIRE - PHILIPS CORELINE - PHILIPS PERFORMANCE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Philips Lighting przeprowadza rebranding rodziny opraw LED – Ledinaire i wdraża je do swojej oferty
drukuj stronę
poleć znajomemu

Philips Lighting przeprowadza rebranding rodziny opraw LED – Ledinaire i wdraża je do swojej oferty

Philips Lighting przeprowadza rebranding rodziny opraw LED – Ledinaire i wdraża je do swojej oferty

Philips Lighting, światowy lider branży oświetleniowej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i wspólnej ambicji budowania pozycji rynkowej włączy markę Ledinaire do rodziny opraw Philips jako Philips Ledinaire. Zmiana będzie miała miejsce w pierwszym półroczu 2017 roku, indywidualnie na każdym produkcie w miarę wyprzedawania aktualnych stanów magazynowych.

Zmiana ta oferuje szerokie spektrum korzyści, takich jak rozpoznawalność marki Philips na rynku, jednolitą komunikację oferty do klienta końcowego, a także dalszy rozwój produktu i poszerzenie asortymentu. Zmiana obejmie szatę graficzną i komunikację na rynek, kod 12NC (kody EAN pozostają bez zmian), a także gwarancję, która będzie wynosiła 3 lata.

Philips Ledinaire to kompletne portfolio produktów LED do szerokiej gamy podstawowych aplikacji, gwarantujące wysoką jakość oraz bezpieczeństwo oświetlenia w przystępnej cenie. Szeroka dostępność produktowa oraz prosty i szybki montaż to dodatkowe benefity. Philips Ledinaire to bezpośrednie zamienniki konwencjonalnych rozwiązań.

Średnia liczba godzin bez konserwacji dla Philips Ledinaire wynosi 30 000 godzin, natomiast poziom awaryjności to <1,5% na 5 000 godzin. Produkty z portfolio przeznaczone są do zastosowań w małych projektach oświetleniowych. Portfolio Ledinaire jest zgodne ze wszystkimi standardami oświetleniowymi.

Portfolio produktów Philips Ledinaire obejmuje:

 • Ledinaire batten BN060C
 • Ledinaire waterproof WT060C
 • Pentura mini LED
 • Ledinaire panel RC065B
 • Ledinaire recessed RC060C
 • Ledinaire surface-mounted SM060C
 • Ledinaire downlight DN060B
 • Zadora LED recessed spot
 • ClearAccent RS060B recessed spot

Portfolio Philips Lighting będzie dzielić się na rozwiązania:

 • Philips Performance – produkty i rozwiązania oświetleniowe najwyższej jakości z wartością dodaną skierowane do świadomego klienta, dla którego ważna jest optymalizacja oszczędności energii przy braku jakichkolwiek kompromisów związanych z komfortem i najwyższą jakością oświetlenia;
 • Philips CoreLine – rodzinę produktów z kategorii premium, charakteryzującą się wysoką jakością i żywotnością produktów oraz efektem oświetleniowym oczekiwanym w projektach oświetleniowych, skierowaną do racjonalnego klienta, który ma potrzebę optymalnego i efektywnego oświetlenia;
 • Philips Ledinaire – podstawowe zamienniki opraw do szerokiego zastosowania w atrakcyjnej cenie i sprawdzonej jakości, skierowaną do ekonomicznego klienta, który kieruje się potrzebą wiarygodnych i zaufanych rozwiązań przy zachowaniu atrakcyjnego stosunku jakości do ceny.

Philips Lighting przeprowadza rebranding rodziny opraw LED – Ledinaire i wdraża je do swojej oferty

  Źródło: Philips Lighting

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl