12 podzespołów Vishay zapewniających optymalizację miejsca, wydajności i kosztów - ELEKTRONIKA - TRANZYSTORY - PODZESPOŁY ELEKTRONICZNE - ELEMENTY PASYWNE - VISHAY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności 12 podzespołów Vishay zapewniających optymalizację miejsca, wydajności i kosztów
drukuj stronę
poleć znajomemu

12 podzespołów Vishay zapewniających optymalizację miejsca, wydajności i kosztów

12 podzespołów Vishay zapewniających optymalizację miejsca, wydajności i kosztów

12 superproduktów firmy Vishay dostępnych w ofercie Farnell element14 z wysyłką w dniu złożenia zamówienia

Firma Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, poinformowała o dostępności 12 superproduktów na 2017 rok z oferty półprzewodników i elementów pasywnych firmy Vishay z wysyłką w dniu złożenia zamówienia.  W skład tej grupy wchodzą najbardziej innowacyjne produkty z rodziny półprzewodników i elementów pasywnych firmy Vishay, takie jak rezystory, kondensatory i diody, które ułatwiają inżynierom projektantom optymalizować produkty końcowe i rozwiązywać najważniejsze problemy, takie jak wzrost wydajności, czy ograniczanie miejsca i kosztów.   Firma Vishay każdego roku prezentuje gamę 12 superproduktów, obejmującej po sześć zaawansowanych technologicznie produktów — półprzewodników i elementów pasywnych. 

Na szczególną uwagę zasługują trzy spośród 12 superproduktów firmy Vishay na 2017 rok:

 • Kondensator polimerowy vPolyTanTM serii T59 charakteryzuje się opatentowaną obudową ze zmodyfikowaną atmosferą (MAP), która zapewnia o 25% lepszą pojemność elektryczną na jednostkę objętości oraz najlepszą w branży gęstość pojemności.  Ponadto kondensator ten zapewnia niski współczynnik ESR i ma zakończenia typu L, które obniżają równoważną indukcyjność szeregową (ESL) o 33%, poprawiając jednocześnie jakość połączenia elektrycznego i mechanicznego z płytką PCB.  Kondensatory z tej serii zostały opracowane z myślą o magazynowaniu dużej ilości energii w sterownikach półprzewodnikowych, a także o filtrowaniu i podtrzymaniu napięcia podczas konwersji mocy.
 • Cewki serii IHLE-5A — te cewki wysokoprądowe są zabezpieczone przed działaniem pola elektrycznego w celu redukcji szumu w przetwornicach DC-DC i zapewniają zmniejszenie poziomu pola elektrycznego o 20 dB w odległości 1 cm — do zastosowań w obwodach przetwornic DC-DC w pobliżu podzespołów wrażliwych na działanie szumów, obwodach sterowania w branży motoryzacyjnej i komputerowej, a także w innych wysokoprądowych zasilaczach o wysokim poziomie szumów.
 • Czujniki optyczne VCNL4035X01 — zintegrowany czujnik zbliżeniowy i czujnik światła otoczenia typu wszystko w jednym do zastosowań wymagających sterowania za pomocą gestów – do wykorzystania w wyświetlaczach lub innych zastosowaniach wymagających funkcji rozpoznawania gestów.

Pozostałe podzespoły z gamy 12 superproduktów firmy Vishay to:

 • Tranzystor MOSFET SQJQ480E TrenchFET® Gen IV — do zastosowań w branży motoryzacyjnej i transportowej oraz w logistyce wewnątrzzakładowej.
 • Tranzystor MOSFET SiRA20DP TrenchFET® Gen IV — do zastosowań w urządzeniach ORing, a także do zarządzania akumulatorami, przełączania obciążeń, prostowania synchronicznego i synchronicznego obniżania napięcia.
 • WSLF2512 – rezystor Strip® z taśmą metalową o mocy 6 W, niskiej rezystancji i niskim współczynniku TCR, przeznaczony do zastosowań związanych z wykrywaniem prądu i podziałem napięcia oraz do układów impulsowych systemów zarządzania zasilaniem.
 • VTVS5VOASMF do VTVS63GSMF — diody 400 W z tłumikiem napięć przejściowych (TVS) w obudowie SMF do zastosowań z wykorzystaniem liniowej ochrony przed przepięciami elementów elektronicznych w ograniczonej przestrzeni, np. w laptopach, notebookach, tabletach i zewnętrznych dyskach twardych.
 • Regulator synchroniczny microBUCK® SiC462 — regulator obniżający napięcie 4,5–60 V zapewniający moc wyjściową do 75 W do szerokiej gamy zastosowań, np. w przemyśle i automatyce, robotyce, dronach, bankomatach i automatach do gry.
 • Filtrujący kondensator foliowy MKP1847H AC — do zastosowań w środowiskach o dużej wilgotności, w tym w systemach energii odnawialnej, urządzeniach spawalniczych i filtrach harmonicznych AC.
 • Ultraszybkie prostowniki FRED Pt® 10–30 A — prostowniki w obudowie SMPD zapewniają wysoką gęstość mocy i nadają się do zastosowań w branży motoryzacyjnej i przemysłowej.
 • Wysokoprądowe cewki IHXL to największe dostępne cewki kompozytowe — prąd stały do 250 A. Idealne do zastosowań w branży motoryzacyjnej.
 • Rezystor DCRF (bezpośrednio chłodzony wodą rezystor mocy z uzwojeniem drutowym) — 10 razy bardziej skuteczne od rezystorów chłodzonych w standardowy sposób tego samego rozmiaru — do zastosowań w rezystorach tłumiących w dużych napędach i układach HCDC, rezystorach filtrujących w dużych napędach oraz do szybkiego rozładowywania banków baterii słonecznych.

Aby zobaczyć gamę 12 superproduktów firmy Vishay, wejdź na stronę Vishay Super 12 lub odwiedź sklep Vishay store, w którym znajduje się ponad 40 tys. produktów.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl