IEEE będzie miała nowego dyrektora - USA - IEEE - KADRA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności IEEE będzie miała nowego dyrektora
drukuj stronę
poleć znajomemu

IEEE będzie miała nowego dyrektora

IEEE będzie miała nowego dyrektora

IEEE, największa na świecie organizacja techniczna pracująca nad postępem technologicznym w służbie ludzkości ogłosiła dzisiaj mianowanie Stephena Welby'ego na stanowisko dyrektora wykonawczego i głównego dyrektora operacyjnego z dniem 2 stycznia 2018 roku.

"Stephen Welby ma doświadczenie i pasję konieczne do przewodzenia IEEE w przyszłości - skomentowała Karen Bartleson, prezes i główna dyrektor wykonawcza organizacji IEEE. - Stephen jest dynamicznym liderem, a misja IEEE jest dla niego bardzo ważna. Przez współpracę z radą dyrektorów Stephen będzie pracował nad powszechnym uznaniem IEEE za organizację reprezentującą społeczność techniczną oraz za kluczowy organ w rozwoju i implementacji przełomowych technologii" - dodała prezes.

"Jestem zaszczycony wyborem i nie mogę doczekać się objęcia stanowiska dyrektora wykonawczego i operacyjnego w IEEE - skomentował sam Welby. - IEEE to organizacja o międzynarodowym zasięgu, która wspiera dużą społeczność ekspertów technicznych. Z przyjemnością będę współpracował z kierownictwem, członkami i pracownikami IEEE w celu zwiększenia globalnego zasięgu organizacji, wspierania członków i wprowadzania misji organizacji w życie" - dodał nowy dyrektor.

Na poprzednim stanowisku Welby był asystentem amerykańskiego sekretarza obrony odpowiedzialnym za badania i inżynierię. Jako główny dyrektor technologiczny w amerykańskim departamencie obrony prowadził jedną z największych organizacji badań, rozwoju i inżynierii na świecie. Jego doświadczenie techniczne obejmuje utworzenie przełomowych systemów lotniczych i kosmicznych, robotykę, uczenie maszynowe, oprogramowanie o wysokiej wydajności i systemy czujników.

Organizacja IEEE wraz z członkami zachęca globalną społeczność do innowacyjnych działań na rzecz wypracowania lepszego jutra. Tę misję wspiera ponad 423 000 członków w ponad 160 krajach, a także popularne publikacje, konferencje oraz działania edukacyjne i kształcenia zawodowego. Organizacja IEEE jest źródłem informacji w zakresie inżynierii, informatyki i technologii na całym świecie. Organizacja IEEE sponsoruje ponad 1800 corocznych konferencji i wydarzeń oraz wydaje prawie jedną trzecią wszystkich publikacji technicznych w zakresie inżynierii elektrycznej, informatyki i elektroniki. Ponadto organizacja wypracowuje międzynarodowe standardy, w tym znany standard IEEE 802® dotyczący lokalnych, miejskich i obszarowych sieci, w tym Ethernet i Wireless LAN (Wi-Fi®).

Źródło: IEEE

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl