Farnell element14   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1654846
szukaj
Oferta z dnia: 15 październik 2018
poleć znajomemu
Digital Trading
Sprzedawca w sklepie internetowym
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:

  • rozwój kanałów sprzedaży internetowej – Amazon, eBay

  • przygotowywanie bazy produktów i wystawianie aukcji sprzedażowych na kontach pracodawcy

  • kompleksowa obsługa zamówień

  • monitorowanie rynku i planowanie strategii sprzedaży

  • współpraca z działem produktowym i magazynem

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości branży e-commerce w tym kanałów sprzedaży Amazon, eBay, Allegro

  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera

  • dobrej znajomości języka angielskiego

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  • umiejętności pracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy

  • pracę w młodym zespole

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń

Oferta nieaktualna