Farnell element14   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 15 październik 2018
poleć znajomemu
Recruit Europe
Kierownik Budowy / Kierownik Robót Budowlanych / Inżynier Budowy
miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Swidnica, /dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • Nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych)

  • Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów w projektach na etapie promocji jak i realizacji

  • Przygotowywanie obmiaru postępu robót

  • Koordynowanie prac podwykonawców

  • Nadzór i kontrola nad postępami prac jako Inżynier Budowy lub Kierownik Budowy

  • Przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców

  • Przeglądy ilościowe

  • Koordynowanie harmonogramów

  • Kontrola kosztów

  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości

  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie

  • Sporządzanie raportów projektu

  • Wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów

  • Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań

Wymagania:
Wymagania:

  • Min. 0~5 lata doświadczenia zawodowego jako Inżynier Budowy lub Kierownik Budowy (fabryk, obiektów przemysłowych)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Oferta nieaktualna