Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1722963
szukaj
Oferta z dnia: 19 marzec 2019
poleć znajomemu
LeasingTeam Group
Operator maszyn - wtryskarki
miejsce pracy: Buk, Luboń, Opalenica, Tarnowo Podgórne, Wąsowo/wielkopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 0024563
Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Wymiany form na maszynie oraz dbanie o sprawność techniczną urządzeń

  • Dbałość nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia ciągłości produkcji

Wymagania:

  • Posiadasz wiedzę na temat mechaniki (mile widziana znajomość hydrauliki)

  • Ukończyłeś kierunek techniczny

  • Jesteś chętny pracować w systemie 3 zmian

  • Odznacza się dokładnością oraz umiejętnością pracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta

  • Pracę w stabilnym przedsiębiorstwie nastawionym na rozwój pracowników

  • Ciekawy system wynagrodzeń + benefity pozapłacowe

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach

  • Pracę w zgranym zespole nastawionym na wzajemną pomoc.

Oferta nieaktualna