Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1723620
szukaj
Oferta z dnia: 20 marzec 2019
poleć znajomemu
Euroser Dairy Group
Pracownik Działu Produkcji
miejsce pracy: Błonie, Pass/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:

  • obsługę maszyn i urządzeń stosowanych do produkcji wyrobów spożywczych,

  • wytwarzanie produktów zgodnie z recepturą i opisem technologicznym procesu,

  • monitorowanie przebiegu procesu produkcyjnego,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z procesem produkcji.

Wymagania:

Jeśli:

  • jesteś gotów do pracy w systemie zmianowym (warunek konieczny),

  • posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych z ważnym badaniem na nosicielstwo (warunek konieczny),

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • ubezpieczenie zdrowotne i pakiet medyczny,

  • dofinansowanie karty Multisport.

Oferta nieaktualna