Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1723629
szukaj
Oferta z dnia: 20 marzec 2019
poleć znajomemu
Michael Page
Kierownik Jakości
miejsce pracy: śląskie/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 33063/001_1552980163
Zakres obowiązków:

Współudział w działaniach zapewniających przyjęty przez zarząd poziom jakości oraz zarządzanie systemami zapewnienia jakości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG o silnej pozycji na rynku.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prowadzeniem analiz trendów wyników kontroli wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Inicjowanie oraz nadzór nad podejmowaniem czynności mających na celu usuwanie przyczyn niezgodności i zapobieganie ich występowania w przyszłości;
  • Wdrażanie przyjętych przez grupę standardów jakościowych;
  • Nadzór nad dokumentacją systemową;
  • Wdrażanie aktualnych standardów bezpieczeństwa żywności;
  • Nadzór nad utrzymaniem obowiązujących systemów (IFS, BRC, UTZ, RSPO, BIO);
  • Nadzór nad ciągłym udoskonalaniem procesu zapewnienia jakości;
  • Reprezentowanie zarządu w przeprowadzanych audytach oraz inspekcjach.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (branża spożywcza);
  • Bardzo dobra znajomość procesów technologicznych i standardów jakościowych w branży spożywczej;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • Możliwość prowadzenia ciekawych projektów i wdrażania programów z obszaru poprawy jakości;
  • Samodzielna praca i realny wpływ na kształtowanie polityki jakościowej firmy;
  • Współpraca w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowy pakiet benefitów, w tym auto służbowe.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:
  • profesjonalne narzędzia pracy.
  • umowę o pracę,
  • stabilną i ciekawą pracę na umowę o pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • pakiet szkoleń branżowych,
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,

Oferta nieaktualna