Praca - .NET Developer
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1723865
szukaj
Oferta z dnia: 21 marzec 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
.NET Developer
miejsce pracy: Zielona Góra/lubuskie
Zakres obowiązków:
OFERUJEMY PRACĘ ZDALNĄ

Jeżeli do nas dołączysz, będziesz:
  • projektować oraz budować rozwiązania informatyczne: bezpośrednio wspierające procesy biznesowe wewnątrz firmy oraz integrujące istniejące lub nowe systemy informatyczne,
  • tworzyć specyfikację wymagań, dokumentację techniczną i projektową.
Wymagania:
Czego oczekujemy?
  • znajomości zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji wielowątkowych i programowania asynchronicznego,
  • znajomości języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej,
  • efektywnej organizacji pracy, samodzielności i umiejętności pracy w zespole.
  • znajomości narzędzia MS Visual Studio 2017,
Twoje szanse na dołączenie do naszego zespołu zwiększą:
  • doświadczenie w pracy w zespole SCRUM / Agile,
  • doświadczenie w konteneryzacji aplikacji (docker, K8S),
  • doświadczenie w tworzeniu REST Web Services,
  • doświadczenie w programowaniu na platformie .NET Core,
  • możliwość przyjazdu do siedziby głównej w Zielonej Górze (raz na dwa tygodnie).
  • znajomość baz NoSQL,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji pracujących w architekturze opartej na zdarzeniach,
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Dlaczego Cinkciarz.pl?
  • elastyczne godziny pracy
  • udział w eventach branżowych i konferencjach
  • nowoczesne technologie

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna