Praca - Senior .NET Developer
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1734922
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Senior .NET Developer
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
  • Participate in code reviews
  • Work with project business and system analysts to clarify the requirements and then implement them
  • Participate in Agile SDLC
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznej organizacji

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań biznesowych

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia

  • Pracę w ambitnym i twórczym zespole

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz rozbudowane usługi dla pracowników

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna