Praca - IT Project Manager
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1735108
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
IT Project Manager
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Wymagania:
Twoje zadania:
  • raportowanie wyników pracy zespołu,
  • monitorowanie i mierzenie postępów w projekcie,
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • ok.3 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • znajomości metodyk prowadzenia projektów (Scrum, Agile),
  • praktycznego doświadczenia z obszaru IT,
  • świetnej organizacji własnej pracy i umiejętności doprowadzania zadań do końca,
W Amsterdam Standard:
  • możesz wziąć udział w dofinansowanych przez nas szkoleniach,
  • masz do dyspozycji piłkarzyki, darty,
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Zainteresowana? Zainteresowany?

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna