Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Hydraulik
miejsce pracy: /wielkopolskie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Niemcy, Trier

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
  • montaż instalacji sanitarnych oraz bialy montaż
Wymagania:
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 11.50 euro/godz. brutto + 44 euro/dzień diety
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko znajdujące się powyżej, która została ogłoszona i jest prowadzona przez Dominik Matczak (ul. Garbary 35/9, 61-868 Poznań) – agencja zatrudnienia wpisana do rejstru KRAZ pod nr 7822 na rzecz podmiotów trzecich, w tym

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna