Praca - Magazynier
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1753286
szukaj
Oferta z dnia: 12 czerwiec 2019
poleć znajomemu
Gi Group Sp.z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Magazynier
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

• Pracę na podstawie umowy zlecenie w pierwszym okresie zatrudnienia – docelowo zatrudnienie stałe oraz możliwości rozwoju

• Stawka godzinowa 22,80 zł brutto/h

• Szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy

• Możliwość dokonywania zakupów na preferencyjnych warunkach

• Możliwość skorzystania z pakietu benefitów multisport, medicover, PZU

• Pracę w zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zakres obowiązków:

Zadania:

• Kompletowanie zamówień dla klientów

• Wykładanie towaru na magazynie

• Kontrola ilości i jakości przyjmowanego towaru

• Praca z towarem świeżym w warunkach chłodniczych

Wymagania:

Wymagania:

• Gotowość do prac w godzinach od 19:00 do 03:00

• Aktualna książeczka sanepid

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Zaangażowanie i inicjatywa

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj