Praca - Programista C / C++
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1757641
szukaj
Oferta z dnia: 26 czerwiec 2019
poleć znajomemu
Alatek Sp. z o.o.
Programista C / C++
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:

Zakres działalności firmy:

  • zaawansowane rozwiązania software/hardware z zakresu Electronic Design Automation (EDA) oraz Embedded Systems (IoT, Automotive, Embedded Vision)

  • multiplatformowe aplikacje software’owe

  • akceleracja, emulacja i prototyping projektów ASIC, FPGA, SoC z wykorzystaniem najnowszych układów FPGA (Xilinx, Intel-Altera, Microsemi)

Wymagania:

  • dobra znajomość języka C++ oraz biblioteki standardowej

  • znajomość systemów Linux

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • orientacja w zagadnieniach związanych z układami FPGA

  • dobra znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • prace w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami światowymi w dziedzinie

  • informatyki i elektroniki

  • zarobki adekwatne do osiągnięć i umiejętności

  • atrakcyjny pakiet socjalny