Praca - DevOps Engineer
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1757699
szukaj
Oferta z dnia: 26 czerwiec 2019
poleć znajomemu
Jefferson Frank
DevOps Engineer
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 24.06KG
Zakres obowiązków:

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w pracy z rozwiązaniami w chmurze (najlepiej AWS),

  • Znajomości systemów Docker, Kubernetes lub Openshift,

  • Znajomości SQL i NoSQL, CI/CD

  • Doświadczenia w pracy z narzędziami do monitorowania (e.x. Prometheus, Grafana, Cloudwatch)

  • Znajomości języka angielskiego min. B2,

  • Pracy w DevOpsie (Middle level)

Wymagania:

Twoje zadania będę obejmowały:

  • Projektowania i implementację rozwiązań automatyzujących proces tworzenia i wdrożenia oprogramowania,

  • Prezentację i dyskusję rozwiązań opartych o założenia i kulturę DevOps,

  • Budowań rozwiązań w oparciu o portfolio narzędzi DevOps,

  • Implementacji ciągłej integracji i dostarczania oprogramowania,

  • Budowania środowisk,

  • Dyskusji z klientami o wyzwaniach, ryzykach i korzyściach migracji do chmury obliczeniowej oraz wdrożenia modelu DevOps.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Medicover i karta Multisport,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Świeże owoce i niezliczone ilości dobrej kawy i herbaty,