Praca - Kierownik produkcji (m/k) (branża farmaceutyczna)
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1764223
szukaj
Oferta z dnia: 12 lipiec 2019
poleć znajomemu
Trenkwalder
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Kierownik produkcji (m/k) (branża farmaceutyczna)
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
  • ciekawe zadania w znanej firmie farmaceutycznej zlokalizowanej blisko centrum Wrocławia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalną,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń,
  • nowoczesne standardy i narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole.
Zakres obowiązków:
  • koordynowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników produkcyjnych,
  • dbanie o zapewnienie terminowego i jakościowego prowadzenia procesów produkcyjnych oraz o przygotowanie operacyjne i systemowe produkcji,
  • nadzorowanie i przestrzeganie wymogów GMP, BHP i innych funkcjonujących systemów w firmie,
  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych,
  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji systemu zapewnienia jakości,
  • współpraca z technologami w zakresie identyfikacji problemów technicznych i prowadzenia działań zapobiegawczych,
  • wspieranie bieżących i długookresowych działań wynikających z programu Lean Manufacturing.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe chemiczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w firmie farmaceutycznej na stanowisku kierownika zmiany,
  • znajomość wytycznych GMP i HACCP, a także narzędzi Lean Management,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu, a także sprawne podejmowanie decyzji pod presją czasu,
  • bardzo dobre posługiwanie się programami pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj