Praca - Specjalista ds. sprzedaży w Salonie firmowym Orange Smart Store
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 1764225
szukaj
Oferta z dnia: 12 lipiec 2019
poleć znajomemu
Orange Polska S.A.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Specjalista ds. sprzedaży w Salonie firmowym Orange Smart Store
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Opis stanowiska:

  • posiadasz umiejętność słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów

  • jesteś gotowy/a do bycia doradcą i opiekunem klientów

  • interesujesz się nowymi technologiami

  • masz pasję i dynamizm w realizacji zadań

  • dbasz o satysfakcję klientów

  • jesteś skuteczny/a w działaniu

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

Wymagania:

  • sprzedaż i promowanie oferty Orange w Salonie Sprzedaży

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami Orange

  • edukowanie klientów z zakresu nowych technologii

  • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • kartę sportową bez limitu

  • internet i telefon bez limitu

  • prywatną opiekę medyczną

Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj