Praca - Operator CNC (m/k)
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1764226
szukaj
Oferta z dnia: 12 lipiec 2019
poleć znajomemu
Trenkwalder
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Operator CNC (m/k)
miejsce pracy: Dzierżoniów/dolnośląskie
Opis stanowiska:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • brak monotonii pracy,
  • pracę w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala,
  • premie kwartalne i roczną,
  • rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, talony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, karta Multisport,
  • ubezpieczenie medyczne Medicover,
  • ubezpieczenie na życie,
  • przerwę 30-minutową wliczaną do czasu pracy,
  • elastyczność w pracy zmianowej,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.
Zakres obowiązków:
  • ustawianie i obsługa obrabiarek skrawających CNC (tokarki, frezarki, drążarki),
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów,
  • nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami.
Wymagania:
  • mile widziana znajomość systemu sterowania Fanuc, Heidenhain, Okuma, Siemens, Mazak,
  • mile widziani absolwenci szkół mechanicznych - możliwość szkolenia na danym stanowisku.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj