Praca - Operator maszyn (m/k)
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1764229
szukaj
Oferta z dnia: 12 lipiec 2019
poleć znajomemu
Trenkwalder
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Operator maszyn (m/k)
miejsce pracy: Dzierżoniów/dolnośląskie
Opis stanowiska:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • możliwość bezpośredniego przejęcia przez firmę,
  • zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn manualnych lub sterowanych numerycznie,
  • kontrola produktu za pomocą narzędzi pomiarowych,
  • przestrzeganie i kontrola ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy przy maszynach, np. prasie lub CNC,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • dokładność, precyzja,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj