Praca - Inżynier ds. promocji sprzedaży urządzeń technicznych
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 1764230
szukaj
Oferta z dnia: 12 lipiec 2019
poleć znajomemu
Technologie Galwarnicze Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Inżynier ds. promocji sprzedaży urządzeń technicznych
miejsce pracy: Łódź/łódzkie
Opis stanowiska:

Oferty proszę wyłącznie przesyłać pocztą elektroniczną za pomocą APLIKUJ

Prosimy nie kontaktować się telefonicznie.

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę plus system motywacyjny uzależniony od osobistych wyników

  • Samodzielne stanowisko lidera działu

  • Szkolenia z dostawcami w zakresie oferty urządzeń dla przemysłu

  • Szkolenia ze sprzedaży oraz utrzymywaniu kontaktów handlowych z klientami

  • Satysfakcję na polu zawodowym

  • Pakiet narzędzi pomocnych w wykonywaniu codziennych zadań

  • Sportowo kulturalny pakiet pozapłacowy

  • Atmosferę współdziałania

 Wymagania i kompetencje zawodowe:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: inżynieria procesowa, mechanika, chemia

  • Znajomość podstawowych zasad projektowania i doboru urządzeń instalacji pompowych.

  • Znajomość języka angielskiego (bardzo dobra w mowie i w piśmie)

  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej w jęz. angielskim

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane - doświadczenie w sprzedaży urządzeń technicznych, zbliżonych do oferowanych przez naszą firmę

  • Duża samodzielność, pomysłowość, inicjatywa i wzorowa organizacja pracy

 Wymagania interpersonalne:

  • Kreatywność, inicjatywa, umiejętność planowania i realizowania projektów

  • Wytrwałość i konsekwencja w podejmowanych działaniach

  • Umiejętność pracy w zespole, dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Łatwość w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami

  • Samodzielne doskonalenie metod sprzedaży; marketing, reklama, organizacja, informacja techniczna

  • Doradztwo techniczne i aktywna sprzedaż

  • Tworzenie planów sprzedażowych i odpowiedzialność za ich realizację

  • Profesjonalna obsługa klientów (tworzenie, składanie i monitorowanie ofert dla klientów)

  • Pozyskiwanie nowych klientów

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj