Praca - Order picker na magazynie odzieżowym

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1775631
szukaj
Oferta z dnia: 14 sierpień 2019
poleć znajomemu
In Person Sp. z o.o.
Order picker na magazynie odzieżowym
miejsce pracy: /małopolskie
Zakres obowiązków:

Elegancka marynarka? A może letnia sukienka? Środowisko magazynowe to dla Ciebie żadna nowość? W takim razie ta oferta jest skierowana specjalnie dla Ciebie! Podejmij pracę w Holandii z In Person już dziś i niech to będzie inwestycja w lepsze jutro! Stabilna praca w magazynie odzieżowym Bleckmann czeka na Ciebie! Zadzwoń lub aplikuj!

#TwojaPracaMaZnaczenie
#BadzDumnyZTegoCoRobisz

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Ręczne sortowanie i odbiór towarów za pomocą skanera

  • Przygotowanie towarów do wysyłki

  • Liczenie towaru

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)

  • Doświadczenie w logistyce

  • Gotowość do pracy fizycznej

  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Dodatki na pierwszej i drugiej zmianie do wynagrodzenia podstawowego

  • Organizację wyjazdu

  • Zakwaterowanie

  • Darmowy dojazd do pracy

  • Stabilne i legalne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju w firmie

  • Opiekę koordynatorów

  • Dla osób mieszkających prywatnie, zwrot kosztów dojazdów do pracy