Praca - Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1775634
szukaj
Oferta z dnia: 14 sierpień 2019
poleć znajomemu
MM NEUPACK POLSKA SP. Z O.O.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Wymagania:

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i rozpisywanie zleceń,

  • Zamawianie materiałów do produkcji,

  • Organizacja wysyłek do klientów,

  • Kontakt z klientem w sprawach bieżących,

  • Przygotowywanie analiz i raportów,

  • Zarządzanie stanem magazynowym wyrobu gotowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Biegła znajomość języka francuskiego,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra obsługa Excel,

  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność logicznego myślenia i pracy pod presją,

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenie specjalistyczne),

  • Wdrożenie i wsparcie na stanowisku pracy,

  • Lekcje języka angielskiego,

  • Pracę w doświadczonym i zorganizowanym zespole,

  • Atrakcyjne pakiety socjalne,

  • Pracę w międzynarodowej firmie.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj