Praca - Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 1775635
szukaj
Oferta z dnia: 14 sierpień 2019
poleć znajomemu
MM NEUPACK POLSKA SP. Z O.O.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenie specjalistyczne),

  • Pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym,

  • Pracę w doświadczonym i zorganizowanym zespole,

  • Dobre i pewne wynagrodzenie,

  • Atrakcyjne pakiety socjalne.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń,

  • Podejmowanie działań zapobiegawczo-konserwacyjnych,

  • Przeprowadzanie bieżącej kontroli stanu technicznego maszyn,

  • Wykonywanie prac remontowo-porządkowych,

  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych,

  • Wykonywanie wszelkich prac zgodnie z przepisami BHP, PPOŻ i energetycznymi.

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania ruchu lub w warsztacie,

  • Znajomości  zagadnień związanych z mechaniką, pneumatyką, hydrauliką i sterowaniem maszyn poligraficznych,

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,

  • Komunikatywność, dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj