Praca - Operator produkcji (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1775641
szukaj
Oferta z dnia: 14 sierpień 2019
poleć znajomemu
Trenkwalder
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Operator produkcji (m/k)
miejsce pracy: Skierniewice/łódzkie
Opis stanowiska:
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
  • pracę w systemie trzyzmianowym lub 4-brygadowym,
  • pracę na dłuższy okres,
  • bezpłatny transport: Łowicz, Bobrowniki, Bełchów, Sierakowice Lewe, Mokra Lewa, Lipce Reymontowskie, Wola Makowska, Maków, Dąbrowice, Jeżów, Miedniewice, Rawka, Strzyboga, Łajszczew Stary, Kamion.
Zakres obowiązków:
  • pakowanie rdzeni magnetycznych,
  • kontrola wizualna produktów,
  • sprawdzanie wadliwości i selekcja wyrobów gotowych.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • precyzja, odpowiedzialność,
  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym mile widziane.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj