Praca - Pracownik odlewni (produkcja) Niemcy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1775643
szukaj
Oferta z dnia: 14 sierpień 2019
poleć znajomemu
Trenkwalder
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Pracownik odlewni (produkcja) Niemcy
miejsce pracy: Amberg/Zagranica
Opis stanowiska:
  • opiekę niemieckiego koordynatora,
  • możliwe przejęcie przez naszego klienta,
  • dodatek za zmianowość,
  • dodatek urlopowy oraz świąteczny,
  • wynagrodzenie 12 euro brutto/godzinę,
  • darmowe zakwaterowanie.
Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn,
  • ręczne gratowanie - usuwanie ostrych pozostałości materiału,
  • pakowanie części, towarów, produktów,
  • kontrola jakości.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1 (warunek konieczny),
  • doświadczenie techniczne lub wykształcenie zawodowe techniczne,
  • wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • samodzielność, niezawodność, elastyczność.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj