Praca - Inżynier - Dział Inżynierii Biomedycznej
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 17 sierpień 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Inżynier - Dział Inżynierii Biomedycznej
miejsce pracy: Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Zamość, Tomaszów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Biłgoraj, Janów Lubelski, Opole Lubelskie, Puławy, Biała Podlaska, Łuków, Ryki, Włodawa/lubelskie
Zakres obowiązków:
  • Koordynacja procesu obiegu dokumentów związanego z prowadzonymi projektami;
  • Stała współpraca z wewnętrznymi komórkami firmy;
  • Wsparcie od strony technicznej działu sprzedaży.
  • Cykliczne raportowanie i utrzymywanie założonych wskaźników efektywności pracy serwisu;
  • Bezpośredni kontakt i obsługa Klienta w prowadzonych projektów;
  • Kompleksowe prowadzenie projektów serwisowych (tj. przeglądy i naprawy aparatury medycznej w obsługiwanym regionie w siedzibie Klienta);
  • Weryfikacja usterek oraz koordynacja procesu ich usuwania;
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word).
  • Wykształcenia wyższego, technicznego (preferowane kierunki: wydział mechatroniki, inżynierii biomedycznej, elektroniki, budowy maszyn);
  • Odpowiedzialności oraz samodzielności w działaniu;
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w Organizacji o stabilnej pozycji na rynku;
  • Przyjazną i miłą atmosferę pracy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system prowizyjny).
  • Niezbędne narzędzia do pracy;

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna