Praca - Specjalista ds. sprzedaży internetowej
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1779441
szukaj
Oferta z dnia: 27 sierpień 2019
poleć znajomemu
Drops Print Sp. z o.o.
Specjalista ds. sprzedaży internetowej
miejsce pracy: /kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Sulejówek k/Warszawy

Wymagania:

  • Zarządzanie sklepami internetowymi, wdrażanie zmian i ich rozwój,

  • Rozwój kanałów sprzedaży internetowej w firmie,

  • Opracowanie i realizowanie strategii marketingu internetowego,

  • Obsługa portali społecznościowych, - Obsługa kampanii, SEO, Adwords, pozycjonowanie, copywriting,

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedaży internetowej,

  • Reprezentowanie firmy przed kooperantami i dbanie o jej wizerunek,

  • Realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój sieci sprzedaży,

  • Cykliczne tworzenie analiz sprzedaży i sporządzanie raportów dla osób zarządzających firmą.

Wymagania:

Obowiązki:

  • Znajomość funkcjonowania sklepów internetowych, budowania strategii rozwoju i zarządzania nimi, Tworzenie analiz sprzedaży, generowanie raportów, sporządzanie statystyk, - Doświadczenie w prowadzeniu portali społecznościowych, - Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowej SEM , - Znajomość sprzedaży w różnych kanałach rynku on-line, - Sprawne posługiwanie się Google Analytics, pakietem Office i innymi programami niezbędnymi w sprzedaży internetowej. - Analiza potrzeb użytkowników, monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji

  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,

  • Kreatywność, zaangażowanie i nietuzinkowe podejście do pracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne formy zatrudnienia

  • Rozwojowe środowisko pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole,

  • Wsparcie marketingowe i techniczne. - Wynagrodzenie: pensja + prowizja od sprzedaży internetowej.

  • Pakiet relokacyjny.

Oferta nieaktualna