Praca - Technik Obiektu
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 28 sierpień 2019
poleć znajomemu
GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.
Technik Obiektu
miejsce pracy: Legnica/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. Technik OBIEKTU LEGNICA
Zakres obowiązków:

Jeśli chcesz odpowiadać za:

  • eksploatację infrastruktury technicznej nieruchomości

  • bieżącą konserwację i utrzymanie techniczne nieruchomości

  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych oraz napraw urządzeń i instalacji: grzewczych, wentylacyjnych klimatyzacyjnych, chłodniczych, wodno-kanalizacyjnych w obiektach

  • współpracę z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

  • wykonywanie drobnych napraw

Wymagania:

A przy tym spełniasz następujące wymagania:

  • posiadasz wykształcenie techniczne - pożądane: specjalność elektryk

  • posiadasz uprawnienia SEP do 1 kV – E (mile widziany D)

  • znasz obsługę komputera: Windows, MS Office

  • angażujesz się w powierzoną pracę

  • masz doświadczenie w zakresie eksploatacji nieruchomości (mile widziane)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

My zaoferujemy Ci:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb

  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności połączone z system premiowym oraz możliwość zdobycia uprawnień grupy SEP

  • możliwość odbycia wielu szkoleń zawodowych

  • pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe

  • niezbędne narzędzia pracy

Oferta nieaktualna