Praca - Technik Konserwator
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Technik Konserwator
miejsce pracy: Katowice/śląskie
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji centralnego ogrzewania
  • Obsługa awarii w obiektach w w/w zakresie
Wymagania:
  • Uprawnienia energetyczne D i E do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praca na wysokości powyżej 3m
  • Doświadczenie w technicznej obsłudze nieruchomości
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • W przypadku Umowy o pracę wynagrodzenie od 4000 zł do 5000 zł brutto- do uzgodnienia podczas rozmowy rekrutacyjnej,
  • Możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy o pracę