Praca - Pracownik Techniczny Hotelu – Konserwator
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2019
poleć znajomemu
Warsaw Plaza Hotel
Pracownik Techniczny Hotelu – Konserwator
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Główne obowiązki:

  • codzienna kontrola stanu technicznego urządzeń: elektrycznych, hydraulicznych, AGD, sanitarnych, klimatyzacyjnych;

  • sprawne usuwanie ewentualnych usterek i awarii instalacji w tym: elektrycznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacji i wentylacji w budynku;

  • dbanie o teren przylegający do hotelu (koszenie, sprzątanie);

  • wykonywanie prac naprawczych i remontowych w tym:  wymiana silikonów, malowanie, uszczelnianie, tapetowanie.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie średnie, zawodowe lub techniczne;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • prawo jazdy kat. B;

  • dyspozycyjność (praca także w weekendy);

  • solidność i uczciwość.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę w Grupie Hotelowej o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • przejrzyste zasady wynagradzania;

  • pracę w zgranym i otwartym na ludzi zespole.