Praca - Stażysta w Dziale R&D (DSS – Design Support Services)
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2019
poleć znajomemu
Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
Stażysta w Dziale R&D (DSS – Design Support Services)
miejsce pracy: Stryków/łódzkie
Zakres obowiązków:
OBOWIĄZKI:

  • Konstruowanie/modyfikacja części za pomocą systemów CAD

  • Tworzenie rysunków wykonawczych zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Tworzenie dokumentacji technicznej (specyfikacje, materiały, etc.)

  • Modyfikacja dokumentacji technicznej, w szczególności rysunków wykonawczych

  • Ścisła współpraca z inżynierami produktu i inżynierami rozwoju produktu w celu rozpoznania wymagań klienta

  • Uwzględnianie na etapie projektowania/dokumentowania optymalizacji procesów oraz kosztów

  • Współpraca z poddostawcami

  • Wsparcie w bieżących pracach działu R&D

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub student ostatnich lat) – preferowany Wydział Mechaniczny, kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka, Mechatronika i pokrewne

  • Mile widziana znajomość systemów CAD 2D i 3D

  • Znajomość ProEngineer Wildfire 4.0 lub Creo 2.0

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Znajomość programów MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Podstawowa wiedza z zakresu projektowania części plastikowych i metalowych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność pracy w grupie, jak i samodzielnie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Praca w grupach projektowych tworzących nowe rozwiązania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Możliwości osobistego rozwoju