Praca - Elektromechanik
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Elektromechanik
miejsce pracy: Tychy/śląskie
Zakres obowiązków:

Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Montaż szaf sterujących układami automatyki w tym:
    • Instalacja szaf na urządzeniach,
    • Montaż i wstępne uruchomienie u klienta,
    • Okablowanie szaf zgodnie z dokumentacją;
  • Prowadzenie kontroli poprawności i jakości wykonanych szaf elektrycznych.
Wymagania:
Wymagania:
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową;
  • Wykształcenie średnie techniczne o specjalności: elektrotechnika, automatyka;
  • Umiejętność czytania planów elektrycznych;
  • Umiejętność pracy w grupie i współpracy przy projektach;
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego mile widziana;
  • Odpowiedzialność, komunikatywność, sumienność w wykonywaniu obowiązków;
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego;
  • Pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym;