Praca - Technolog programista wypalarek laserowych
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 1786092
szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2019
poleć znajomemu
Sepona GmbH
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Technolog programista wypalarek laserowych
miejsce pracy: /podkarpackie
Opis stanowiska:

Oferujemy

  • Dodatki świąteczne i urlopowe

  • Punktualne wynagrodzenie od  2800 brutto/euro/miesiąc

  • Służbowy samochód, laptop + telefon komórkowy

  • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek

  • Niemiecką umowę o pracę + tłumaczenie w j.polskim

  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny

  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych

  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym

  • opiekę polskojęzycznego konsultanta

  • odpłatne zakwaterowanie nieopodal miejsca pracy

Zakres obowiązków:

z komunikatywną znajomością języka niemieckiego lub angielskiego

Miejsce pracy: Erfurt/Niemcy

Zakres obowiązków

  • Praca głównie na  maszynach typu CO2 i Fiber - światłowodowe,

  • Przygotowywanie programów cięcia dla wycinarek laserowych firmy Trumpf

  • Dobór parametrów cięcia

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych

  • praca polega na przygotowaniu maszyny do pracy u klienta i wdrozenie jej  do produkcji,

  • szkolenia pracowników klienta do obsługi maszyny

Wymagania:

Oczekiwania

  • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Mile widziana znajomość programu TruTops w modułach CAD, NEST, LASER

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość j.niemieckiego lub angielskiego na poziomie B2

  • gotowość do wyjazdu do Niemiec

  • punktualność i sumienność

  • dyspozycyjność

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy

Forma kontaktu:

Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt
pod numerem tel.+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku)
lub za pomocą

Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj