Praca - Operator Maszyn CNC
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1787321
szukaj
Oferta z dnia: 14 wrzesień 2019
poleć znajomemu
Humanus Personalservice GmbH
Operator Maszyn CNC
miejsce pracy: /opolskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska / Obowiązki:

  • Obsługa przynajmniej jednej z poniższych maszyn:
    - lasera CNC
    - frezarki / tokarki CNC
    - wykrawarki CNC
    - giętarki / krawędziarki CNC

  • obróbka detalu

  • wykonywanie detali według rysunku technicznego (pojedyncza lub seryjna produkcja)

  • drobne korekty w programie

  • odpowiedni dobór narzędzi

Wymagania:
Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie zawodowe

  • świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikat lub wieloletnie doświadczenie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2200 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)

  • brak tzw. Zeitkonta – (wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji)!

  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra +25% do wypłaty

  • cykliczne podwyżki

  • regularne zaliczki

  • Pracownik werbuje pracownika! Za każdą poleconą osobę, która pozytywnie przejdzie rozmowę kwalifikacyjną i zostanie zatrudniona, dodatkowe 100 Euro!

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

  • niemiecka umowa o pracę

  • niemieckie ubezpieczenie

  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów

  • + EXTRA BONUS: dodatkowe 100 euro. Więcej szczegółów podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  • dodatki urlopowe oraz świąteczne

Oferta nieaktualna