Praca - Monter Rusztowań
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 14 wrzesień 2019
poleć znajomemu
MULTiSERWIS Sp. z o.o.
Monter Rusztowań
miejsce pracy: /opolskie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy, Holandia, Belgia

  • Montaż i demontaż rusztowań

  • Umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych

Wymagania:

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zawodzie monter rusztowań / brygadzista

  • Uprawnienia montera rusztowań

  • Dodatkowy atut: uprawnienia do montażu rusztowań Steigebouwer (holenderskie)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Szkolenie VCA (dotyczy pracy w Holandii i Belgii)

  • Umiejętność pracy w zespole

Osobom bez doświadczenia, pragnącym rozpocząć pracę w charakterze montera rusztowań, proponujemy przygotowanie do zawodu. Szczegółowe informacje na stronie www.multiserwis.com.pl z zakładce Kariera

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Proponujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Transport i zakwaterowanie

Oferta nieaktualna