Praca - Technik Urządzeń Klimatyzacji i Wentylacji
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 21 wrzesień 2019
poleć znajomemu
GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.
Technik Urządzeń Klimatyzacji i Wentylacji
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. Technik Urządzeń Klimatyzacji i Wentylacji - Wrocław
Zakres obowiązków:

Jeśli chcesz odpowiadać za:

  • diagnozowanie usterek i awarii urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych z uwzględnieniem pomp ciepła

  • eksploatację infrastruktury technicznej nieruchomości

  • bieżącą konserwacja  i utrzymanie techniczne nieruchomości

Wymagania:

A przy tym spełniasz następujące wymagania:

  • masz wykształcenie techniczne, pożądane o specjalności klimatyzacji i wentylacji

  • posiadasz znajomość budowy oraz konserwacji urządzeń klimatyzacji

  • mile widziane uprawnienia UDT – F-gazy

  • posiadasz świadectwo kwalifikacji uprawniające do eksploatacji urządzeń z grupy 1 i 2

  • posiadasz znajomość obsługi  komputera: Windows, MS Office

  • masz doświadczenie w serwisowaniu i konserwacji urządzeń wentylacji i klimatyzacji

  • posiadasz znajomość zagadnień oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu HVAC

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

My zaoferujemy Ci:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb

  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności oraz udział w systemie prowizyjnym

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • szkolenia zawodowe

  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety medyczne, karty mutlisport

  • praca w systemie mobilnym

Oferta nieaktualna