Praca - Alpinista przemysłowy; monter regałów wysokiego składowania
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 21 wrzesień 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Alpinista przemysłowy; monter regałów wysokiego składowania
miejsce pracy: /lubelskie
Zakres obowiązków:
  • praca w krajach UE
  • praca w podparciu z użyciem drabiny hakowej - montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi.
Wymagania:
  • wysoka motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność;

Mile widziane:

  • znajomość rysunku technicznego;
  • uprawnienia na platformy nożycowe, wózki widłowe;
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • dojazdy na budowę firmową flotą samochodową;
  • zakwaterowanie;