Praca - Inżynier Rozwiązań Microsoft
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1796865
szukaj
Oferta z dnia: 10 październik 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Inżynier Rozwiązań Microsoft
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Zadania
  • prowadzenie działań operacyjnych na potrzeby świadczenia usług utrzymaniowych systemów „clodu based” „on-premises” oraz „hybrid”
  • przygotowanie projektów technicznych i wycen oferowanych rozwiązań
  • wspieranie inżynierów sprzedaży w zakresie przygotowywania części technicznych do składanych ofert, również podczas spotkań z klientami
  • administracja rozwiązaniami IT dostarczanych w modelu „cloud based”, „on-premises” oraz „Hybrid”
Wymagania:
Masz szansę na rozwój, jeśli:
  • masz doświadczenie w branży IT poparte portfolio wdrożonych projektów
  • znasz metodologię prowadzenia projektów i samodzielnie prowadziłeś projekty IT
  • doskonale znasz pod względem technicznym i produktowym rozwiązania Microsoft Cloud (o365, M365, Azure, Intune)
  • masz prawo jazdy kategorii B
  • potrafisz przeprowadzić analizę środowisk IT pod kątem migracji do usług chmurowych
  • dobrze komunikujesz się po angielsku (w mowie i piśmie)
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, program emerytalny)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zgodnie ze swoim kierunkiem zainteresowań i ambicji
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami oraz doświadczonymi specjalistami