Praca - Big Data Engineer
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1796866
szukaj
Oferta z dnia: 10 październik 2019
poleć znajomemu
Power Media
Big Data Engineer
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. BD/WWA/WK
Zakres obowiązków:

Dla Naszego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu wysokiej jakości oprogramowania IT oraz outsourcingu usług informacyjnych, szukamy kandydata na stanowisko BIG DATA ENGINEER

Projekt dotyczy budowy, rozwoju i utrzymania eko- systemu narzędzi stanowiących platformę do zarządzania danymi.

Wymagania:

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java 8 oraz/lub Python

  • Znajomość platformy HortonWorks Hadoop

  • Znajomość Apache Spark

  • Praktyczna znajomość Apache Kafka i przetwarzania strumieniowego

  • Wiedza na temat serializacja danych (JSON,XML,Avro,Protobuf)

  • Bazy danych SQL i NoSQL (HBase/Cassandra)

  • Wiedza na temat podstawowych wzorców architektonicznych Big Data (Lambda/Kappa)

  • Znajomość Apache NiFi

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Klient oferuje:

  • Udział w rozwojowych projektach

  • Kartę Multisport

  • Pakiet medyczny Medicover

  • Coroczne szkolenia

  • Długotrwałą współpracę (preferowane B2B z możliwością umowy o pracę)

Czekamy na Twoje CV!

Oferta nieaktualna