Praca - Inżynier budowy
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 10 październik 2019
poleć znajomemu
Lambda S.A.
Inżynier budowy
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:

Firma Lambda zatrudni Inżynierów budowy na projektach zagranicznych w Szwecji i innych krajach europejskich.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane

  • Współpraca z kierownikiem budowy oraz majstrami

  • Znajomość pakietu Office (excel)

  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej

Dodatkowy Atut:

  • Znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zakwaterowanie

  • Transport na terenie kraju delegowania,

  • Nadzorowanie i koordynacja nietypowych, ambitnych projektów

  • Możliwość odbycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych

  • Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS

  • Dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie