Praca - Full Stack Developer
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1796870
szukaj
Oferta z dnia: 10 październik 2019
poleć znajomemu
Power Media
Full Stack Developer
miejsce pracy: Łódź/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. FS/Łódź/MS/JW
Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, firmy która jest integratorem i dostawcą rozwiązań IT w branży telekomunikacyjnej i finansowej poszukujemy kandydata na stanowisko Full Stack Developer, który będzie wykorzystywał w codziennej pracy technologie takie, jak: NodeJS, Docker, MS Azure, Angular2+ (Angular 8), NgRx, SASS

Wymagania:

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem NodeJS

  • Doświadczenie w opracowywaniu  interfejsów  i tworzeniu  testów automatycznych dla API REST

  • Ogólna wiedza z zakresu CI/CD

  • Znajomość  systemu kontroli wersji GIT  oraz narzędzia Docker

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Znajomość zasad metodologii Agile

Mile widziane:

  • Doświadczenie  w ASP.NET

  • Znajomości rozwiązań infrastruktury chmurowej Azure

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Klient oferuje:

  • Umowa o pracę

  • Pakiet medyczny Lux Med.

  • Kartę MultiSport

  • Elastyczny czas pracy

  • home office 2-3 razy w tygodniu