Praca - Układacz / pomocnik - montaż kamienia, terrazzo, ceramiki
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 10 październik 2019
poleć znajomemu
AJH Construction sp.zoo
Układacz / pomocnik - montaż kamienia, terrazzo, ceramiki
miejsce pracy: /lubelskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 533717612
Zakres obowiązków:

  • montaż okładzin kamiennych i terrazzo typu stopień i podstopień lub okładziny kątowe na klatkach schodowych, montaż ceramiki ściennej i posadzkowej

  • montaż płyt tarasowych na woreczkach , podkładkach lub kruszywie łamanym

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu w/w elementów

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • wynagrodzenie ryczałtowe