Praca - Elektryk
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 10 październik 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Elektryk
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
  • Bieżące utrzymanie ciągłości pracy urządzeń ciągu walcowniczego;
  • obsługa, remonty i naprawa instalacji elektrycznej, konserwacja linii produkcyjnych,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe min. roczne w zakładzie produkcyjnym,
  • wykształcenie min. średnie zawodowe o kierunku elektrycznym/ elektronicznym/ automatyki;
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów i dodatków (wczasy pod gruszą, kartki na posiłki, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport),
  • praca na rzecz największego producenta stali na świecie.