Praca - IT Manager
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1796875
szukaj
Oferta z dnia: 10 październik 2019
poleć znajomemu
Devire
IT Manager
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. PL39747
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie około 10 osobowym zespołem IT odpowiedzialnym za utrzymanie infrastruktury; dbanie o rozwój kompetencji członków zespołu, delegacja zadań

  • Odpowiedzialność za realizację projektów informatycznych w powierdzonym obszarze zgodnie z założeniami czasowymi

  • Współpraca z biznesem i zarządem

  • Aktywny udział w kreowaniu biznesu, zwłaszcza w oparciu o możliwości stwarzane przez najnowsze technologie

Oczekiwania:

  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe jako Specjalista IT oraz doświadczenie managerskie, w zarządzaniu zespołami IT

  • Szeroka wiedza i praktyka w zakresie wykorzystywania różnych technoligii informatycznych

  • Umiejętność doboru odpowiednich rozwiązań, technologii IT do realizacji projektu

  • Umiejętność planowania, dotrzymywania ustalonych terminów

  • Doskonałe zrozumienie biznesu.

  • Dynamiczne działanie, inicjatywa, brak przywiązania do utartych schematów

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, renomowanej firmie, liderze w swojej branży

  • Otwartą, jasną komunikację

  • Umowę o pracę lub współpracę w oparciu o B2B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie