Praca - Analityk Biznesowy
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1796878
szukaj
Oferta z dnia: 10 październik 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Analityk Biznesowy
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
  • Realizacji testów bilingowych
  • Analiza cyklicznych raportów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność tworzenia i modyfikowania makr w MS Excel
  • Umiejętność pracy ze skryptami w środowisku UNIX
  • Znajomość raportowania z baz danych za pomocą SQL
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • Pracę w największej grupie kapitałowej w kraju
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi
  • Pracę w lokalizacji o doskonałym dostępie do środków komunikacji publicznej (centrum Warszawy 100m od Dworca Centralnego) i z niezapomnianym widokiem na panoramę Warszawy z wysoko usytuowanego biura
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)