Praca - Technical Writer
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1796879
szukaj
Oferta z dnia: 10 październik 2019
poleć znajomemu
ASTEK Polska
Technical Writer
miejsce pracy: /podlaskie
Zakres obowiązków:

100% zdalnie

Wymagania:

  • tworzenie dokumentacji technicznej (functional specifications, user requirements specifications)

  • aktualizowanie wcześniejszych wersji dokumentacji użytkownika

  • kontakt z Analitykami Biznesowymi oraz działem IT w celu zbierania wymagań

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Technical Writera w branży IT na dowolnym etapie wytwarzania oprogramowania – rozumienie, na czym to polega (cykl produkcji, role) oraz znajomość niezbędnego słownictwa (np. przypadek użycia, user story, interfejs itp.)

  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej (functional specifications, user requirements specifications)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. C1

  • samodzielność, terminowość

  • mile widziana znajomość JIRA i Confluence

Oferujemy:

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • stabilne zatrudnienie

  • szkolenia i treningi

  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Solidne fundamenty

  • Ambitne projekty

  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera

  • Znane marki

  • Inspirujący liderzy

  • Elastyczność

  • Dodatkowe korzyści

  • System poleceń