Praca - Administrator Aplikacji
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1796880
szukaj
Oferta z dnia: 10 październik 2019
poleć znajomemu
BlueSoft Sp. z o.o.
Administrator Aplikacji
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Do podstawowych obowiązków osoby pracującej w naszym zespole należy:

  • administracja aplikacji informatycznych;

  • monitorowanie, nadzorowanie i utrzymywanie aplikacji informatycznych;

  • wdrażanie zmian rozwojowych i poprawek aplikacji na środowiska testowe i produkcyjne;

  • utrzymanie serwerów aplikacyjnych i baz danych na środowiskach testowych i deweloperskich;

  • analiza i rozwiązywanie problemów/ incydentów technicznych;

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej aplikacji informatycznych udział w bieżących pracach zespołów projektowych wdrażających usługi IT.

Wymagania:

Pożądane umiejętności i kompetencje:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil informatyczny);

  • doświadczenie w zakresie administrowania aplikacjami informatycznymi;

  • wiedza z zakresu systemów operacyjnych Linux (CentOS / Redhat), Microsoft Windows;

  • znajomość języków skryptowych (Bash, Shell, Perl, Python, etc.)

  • znajomość baz danych oraz umiejętność tworzenia zapytań SQL (Oracle, MySQL, PostgreSQL);

  • znajomość serwerów aplikacyjnych WebLogic, jBoss/WildFly, Apache Tomcat;

  • znajomość zagadnień sieciowych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Dlaczego BlueSoft:

Ścieżka kariery? Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego. Dajemy szansę na rozwój w różnych projektach IT.
Realizacja własnych inicjatyw? Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę.
Stabilność zatrudnienia? Stawiamy na długofalową współpracę. Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy i zapewniamy kolejne wyzwania.
Benefity? Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu socjalnego (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne).