Praca - Full Stack Developer
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1821409
szukaj
Oferta z dnia: 07 grudzień 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Full Stack Developer
miejsce pracy: /podlaskie
Zakres obowiązków:
Zadania:
  • wytwarzanie dokumentacji technicznej
  • utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa danych w wytwarzanym oprogramowaniu
  • projektowanie, programowanie, testowanie, utrzymanie aplikacji firmowych
Wymagania:
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej
  • umiejętność tworzenia dynamicznych frontendów z pomocą CSS oraz JavaScript
  • umiejętność tworzenia aplikacji w technologii Webowej
  • komunikatywność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość popularnych technologii baz danych oraz frameworków ORM
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość narzędzi kontroli wersji (CVS SVN Git Mercurial)
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych przy użyciu dowolnych narzędzi i standardu notacji (UML2.0 BPMN ArchiMate)
  • wykształcenie wyższe lub na ostatnim roku studiów o profilu informatycznym
Dodatkowo oferujemy:
  • praca w zespole programistycznym pełnym pasji i zaangażowania
  • szkolenia z dziedziny programistycznej lub inne zgodne z zakresem wykonywanych obowiązków
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Bilety do kina i filharmonii
  • Możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy
  • Rabat na nasze produkty

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna