Praca - Lean Expert
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

szukaj
Oferta z dnia: 16 luty 2020
poleć znajomemu
Horyzont Doradztwo Personalne
Lean Expert
miejsce pracy: /śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 3895HT
Zakres obowiązków:
Główne zadania:

  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwie z sektora motoryzacyjnego celem zwiększenia bezpieczeństwa, wydajności pracy i ergonomii stanowisk, z uwzględnieniem zaplanowanych celów oszczędnościowych.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej, najlepiej z obszaru technologii, procesów produkcyjnych oraz w obszarze ciągłego doskonalenia,

  • znajomość zagadnień Lean Manufacturing: VSM; 6S; TPM; SMED,

  • opracowywanie balansu pracy na nowo powstających i obecnych liniach produkcyjnych,

  • doświadczenie w prowadzeniu, analizie i rozwoju programów CI/CS,

  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń grupowych,

  • kreatywne myślenie, otwartość na zmiany,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • dobra znajomość pakietu MS Office

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Firma oferuje:

  • Ciekawe stanowisko w rozwijającej się organizacji oraz bogaty pakiet benefitów pracowniczych.

Oferta nieaktualna