Praca - Młodszy Specjalista MES/FAS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1844732
szukaj
Oferta z dnia: 19 luty 2020
poleć znajomemu
CEREAL PARTNERS POLAND TORUŃ-PACIFIC
Młodszy Specjalista MES/FAS
miejsce pracy: Lubicz/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Zakres zadań:

  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania systemu FAS oraz systemów wizualizacji w Przedsiębiorstwie,

  • Podnoszenie kwalifikacji współpracowników,

  • Wsparcie eksperckie projektów inwestycyjnych,

  • Wdrożenia nowych inicjatyw z wykorzystaniem FAS

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane – automatyka/informatyka)

  • Znajomość SQL w stopniu, co najmniej średniozaawansowanym

  • Znajomość podstaw programowania obiektowego

  • Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (środowisko VMWare)

  • Znajomość zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem

  • Znajomość Wonderware System Platform będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość podstaw automatyki przemysłowej (sterowniki PLC) będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie (szczególnie Excel)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Mile widziane doświadczenie z systemami firmy Wonderware (Platforma Systemowa, wizualizacje Intouch) i systemami operacyjnymi Microsoft Windows

  • Rozwinięte kompetencje w zakresie samodzielnego szukania rozwiązań oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Gotowość do dzielenia się wiedzą

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju poprzez ciągłe podnoszenia kwalifikacji i realizację złożonych zadań

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zajmowanego stanowiska

  • Bogaty pakiet socjalny (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny)

Jak można złożyć aplikację:

  • Za pomocą portalu praca.pl - kliknięcie poniższego przycisku "Aplikuj"

  • Mailowo na adres rekrutacja@cppl.nestle.com z nazwą stanowiska w tytule

  • Osobiście na recepcji, ul Szosa Lubicka 38/58, 87-100 Toruń

Oferta nieaktualna